44560925 - 44560764 - 44561184

شیشه حمام

شیشه ثابت | اجرای شیشه سکوریت ثابت

شیشه ثابت

بهترین راه برای جذب مشتریان به داخل فروشگاه چیست؟ بدون شک شما جواب می‌دهید ویترین خوب ! بله درست است ویترین خوب بهترین وسیله برای جذب مشتری بیرونی به داخل فروشگاه است. ویترین شما به مشتری می‌گوید که در داخل فروشگاه چه کالایی دارید؟ در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کنید؟ کیفیت و محل ساخت کالای شما کجاست؟ و…

در واقع شما با ویترین خود با مشتریان صحبت می‌کنید. ویترین فروشگاه شما زبان تبلیغ حضوری شما در محل است. این مسئله اهمیت فراوان ویترین شما را می‌رساند. حالا بهترین جنس برای ویترین چیست؟ شیشه سکوریت فروشگاه پیشنهاد ماست !!!

به طور کلی از شیشه ثابت که به اسم های شیشه سکوریت ۴ -۱۰ میل، شیشه لمینیت در بازار شناخته شده است. می توان در درب اتوماتیک شیشه ای، شیشه بالکن، پارتیشن، و یا شیشه درب و پنجره ساختمان ها و …. استفاده کرد. دلیل اصلی کاربرد فراوان از این شیشه بالا بودن ایمنی آن و مقاومت مکانیکی بالا و تنوع در طرح و رنگ های موجود در بازار است که دارد.

شیشه ثابت فروشگاه

اما چرا شیشه ثابت در فروشگاه؟
صاحبان فروشگاه ها همواره به دنبال این بودند که به گونه ای اجناس خود را به نمایش بگذراند تا مردم با دیدن اجناس در خرید آنها وسوسه شده و جذب کالا شوند و در نتیجه فروش افزایش پیدا کند.

با گذشت زمان دریافتند که استفاده از نمای کاملا شیشه در فروشگاه ها موجب می شود که داخل فروشگاه به طور کامل قابل رویت باشد، شیشه ثابت فروشگاه سبب می‌شود تا مشتری شما بیشترین دید را به ویترین داشته باشد و بتواند به خوبی داخل فروشگاه را ببیند.

شیشه سکوریت به خوبی و به راحتی تمیز شده و نظافت آن بسیار ساده می‌باشد و به راحتی نور را به داخل هدایت می کند که باعث می شود فضای داخلی فروشگاه به وضوح دیده شود و موجب جذب افراد به داخل فروشگاه برای خرید بیشتر شود.

 

سیستم شیشه ثابت

سیستم شیشه ثابت فروشگاه با ایجاد دید وسیع در برابر دیدگان مشتریان آرایه‌ای به مراتب بهتر از آرایه‌های سنتی و قدیمی آفریده و واحد تجاری را بسیار شکیل و دلنواز می‌کند.
درواقع به ‌کارگیری شیشه سکوریت یک صرفه‌جویی بزرگ در هزینه‌های تبلیغاتی شما می‌باشد. شما با انتخاب شیشه فروشگاه برای مشتری این حق را قائل شده‌اید تا تمامی واحد شما را دیده و در انتخاب خود اختیار کافی داشته باشد.

با توجه به ایجاد یک زاویه دید مناسب برای افراد خارج فروشگاه باعث نمایش بیشتر اجناس  می‌گردد. علاوه بر دیده شدن اجناس کامل داخل فروشگاه ها، زاویه دیدی که شیشه ایجاد می کند موجب می شود تا مکانی که از شیشه ثابت استفاده کرده به صورت یک ادراک متفاوت در ذهن افراد نقش ببند به طوری که حتی با تصور ذهنی و بدون حضور در فضا آن مغازه و اجناس داخلی آن را به وضوح بیاد آورند.

شیشه مغازه | شیشه فروشگاه

قیمت شیشه ثابت

مسئله مهم و حائز اهمیتی که وجود دارد، بررسی قیمت شیشه مورد استفاده در کاربردهای مختلف است. درواقع می‌توان بیان کرد که برای تعیین قیمت شیشه ثابت به‌ جز ابعاد شیشه باید به فریم‌های مورد استفاده که از جنس آلومینیوم است توجه شود که از نوع روکش استیل، یا سفید و نقره‌ای تأثیر زیادی بر قیمت نهایی شیشه دارد. برای آگاهی کامل از قیمت شیشه بنر قیمت در متن گنجانده‌ شده است. برای دریافت اطلاعات دقیق و کامل در رابطه با شیشه ثابت و کارآیی آن با کارشناسان در تماس باشید.

شیشه ثابت
قیمت(بااحتساب-شیشه،نصب،حمل،اتصالات،فریم)
قیمت(بر مبنای هزار تومان می باشد.)
مساحت (مترمربع)فریم آلومینیوم ۳.۵سانت نوارخور سفید-نقره ایفریم آلومینیوم ۳.۵ سانت نوارخور باروکش استیل
۲-۱۰۷۰۰.۰۰۰۷۵۰.۰۰۰
۱۱-۲۰۸۸۰۰.۰۰۰۸۵۰.۰۰۰
۲۱-بالا۹۰۰.۰۰۰۹۵۰.۰۰۰

 

شیشه ثابت در پارتیشن شیشه ای

پارتیشن برای جداسازی یک مکان با فضای اطراف می‌باشد. به‌طوری‌که نیازی به ایجاد تهویه و سیستم گرمایش و نور پردازی جدید نیست. شیشه‌های استفاده‌ شده در پارتیشن از نوع شیشه‌های ثابت سکورت ۱۰ میل می‌باشد که از نظر ایمنی در درجه بالاتری از شیشه معمولی می‌باشد.

استفاده از شیشه ثابت سکوریت در دیوارک‌ها می‌تواند در حالت‌ها و اندازه مختلف باشد که تمامی تغییرات انجام‌شده بر روی شیشه باید قبل از فرایند سکوریت شدن شیشه روی آن رخ دهد. که این امر برای جلوگیری از شکستن شیشه ثابت انجام می‌شود.

شیشه ثابت استفاده‌شده در پارتیشن شیشه‌ای می‌تواند به‌صورت ساده، رنگی و یا سند بلاست در طرح‌های مختلف باشد. استفاده از شیشه ثابت و نصب پارتیش در محیط‌های کاری، منازل و ادارات و … می‌تواند انجام شود که زیبایی و کار آیی محیط را با جداسازی فضاها افزایش داد به صورتی که موجب ایجاد انعطاف‌پذیری در فضا می‌شود.

شیشه ثابت مغازه

سیستم شیشه ثابت برای بالکن

شیشه استفاده‌شده در بالکن شیشه‌ای از نوع شیشه ثابت و متحرک است که این شیشه از نوع سکوریت، موجب ایمنی بالا بالکن است، و مانع ورود اصوات نابهنجار به داخل ساختمان است و عایق مناسبی برای ورود هوا و هدر رفت انرژی گرمایشی فضای داخلی بالکن به بیرون می‌شود.

این شیشه مزایای مختلفی دارد به همین دلیل موجب استفاده این نوع شیشه در بالکن ساختمان‌ها شده که به دلیل ایجاد دید وسیع موجب زیبایی و تنوع چشم‌انداز نمای ساختمان از بیرون و دل‌انگیز بودن فضای بیرون از داخل بالکن می‌شود.

شیشه ثابت بالکن با نصب آن در بالکن، فضایی کارآمد به خانه اضافه شود به طوری که می توان استفاده ای متفاوتی از این فضای بالکن داشت. زیرا با پوشیده شدن بالکن در فصول سرد از نفوذ سرما و بارندگی به داخل جلوگیری می کند و می توان از بالکن استفاده کرد بدون این که تغییرات آب و هوایی خارج ساختمان مانع حضور افراد در بالکن شود.

 

سیستم شیشه ثابت برای حمام

برای ایجاد فضای زیبا و دکوراسیونی مدرن برای فضای حمام می‌توان از سیستم شیشه ثابت استفاده کرد که یک روش بسیار کاربردی برای جداسازی فضای حمام از سایر نقاط منازل می باشد که به دلیل مدرن بودن و تنوع در معماری طرفداران بسیاری بدست آورده است.

سیستم شیشه ثابت به کار برده شده در حمام از نوع سکوریت ۱۰ میل می باشد که می تواند به صورت ساده یا طرح دار استفاده شود بدون این که نیازی باشد یا سیستم تهویه یا برقی جدیدی ایجاد شود.

شیشه ثابت به دلیل خاصیت عبور دهندگی نور که دارد حتی در صورتی که به صورت مات شده و طرح دار نیز باشد نور را از خود عبور می دهد و همین موضوع باعث شده تا با نصب شیشه ثابت در حمام به عنوان دور دوشی دیگری که نیازی به ایجاد سیستم برقی نور جدید نباشد.

شیشه ثابت در حمام علاوه بر زیبایی که در محیط ایجاد می کند، بسیار کاربردی است، به طوری که هم در حمام های کوچک و هم در حمام مسترها می توان از آن استفاده نمود به طوری که موجب زیبایی بیشتر فضای حمام ها می شود.

 

چرا درسان جام را انتخاب می کنند

همانطور که از سابقه و رزومه کاری شرکت درسان جام مشخص است سابقه ای بیش از ۲ سال در زمینه تولید،طراحی و اجرای شیشه های سکوریت و لمینیت را با عنایت پرودگار و پشتوانه کارخانجات آذرجام دارد که همین امر موجبات ترقی و پیشرفت روزافزونی را در بستر و علم و مطالعات شیشه برای آن فراهم آورده است، تکنسین های نصب و کارشناسان از برترین و به نام ترین استادکاران نصب و راه اندازه سازه های شیشه ای انتخاب و بکارگیری می شود نکته حائز اهمیت درباره درسان جام به روز بودن آن در زمینه های علمی و اجرایی در باب شیشه از نوع و نحوه ساخت تا اجرا می باشد.

اشتراک گذاری :

نظر خود را بنویسید