44560925 - 44560764 - 44561184

شیشه حمام

درب کشویی شیشه ای دستی

درب کشویی شیشه ای دستی

درب شیشه ای

درب ها اصلی ترین ورودی های ساختمان هستند که علاوه بر تامین امنیت ساختمان, زیبایی خاصی به محیط می دهند. با پیشرفت تکنولوژی در صنایع ساختمان, درب ها نیز تحولات زیادی به خود دیدند. درب ها از متریال های گوناگونی ساخته می شوند که شیشه یکی از آنها است.

انواع درب شیشه ای

درب های شیشه ای به دو صورت لولایی و کشویی قابلیت اجرا دارند. حال درب کشویی خود نیز به دو صورت دستی و اتوماتیک قابلیت اجرا دارند. در مدل دستی عمل باز و بست درب بصورت دستی و توسط فرد انجام می شود.

در مدل اتوماتیک درب کشویی شیشه ای عمل باز بست بصورت اتوماتیک انجام شده که بوسیله چشمی و یا ریموت کنترل می شود.

 

درب کشویی شیشه ای

 

درب کشویی شیشه ای دستی

درب ها را می توان یکی از عناصر مهم در ساختمان نام برد. درها دارای طرح و مرتیال های گوناگونی هستند.  درب ها معرف مکان میتوانند باشند و موجب جذف افراد به محل مانند فروشگاه و مغازه شوند.

درب کشویی شیشه ای دستی دارای ساز و کار مشخصی می باشد و دلیل نام گذاری آن نحوه باز و بست آن است که بصورت کشویی انجام می شود. این درب های با استفاده از ریل بر روی محور خود حرکت می کنند.

در ساخت این درب های می توان از شیشه سکوریت در ضخامت های گوناگون استفاده کرد که معمولا از شیشه سکوریت ۱۰ میل استفاده می شود. در اجرای شیشه سکوریت می توان از رنگ ها و طرح های مختلف سندبلاست استفاده نمود.

مزایای درب کشویی شیشه ای دستی

 • استفاده از پروفیل ریل مقاوم در برابر سایش
 • قلطک های مقاوم با طول عمر بالا
 • مخفی بودن قلطک ها
 • عدم افتادگی شیشه در بازه زمانی بالا
 • عمرکرد بی صدا و نرم

 

در اجرای درب کشویی شیشه ای دستی از یراق آلات و متریال گوناگونی استفاده می شود که می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • ریل و قرقره
 • دستگیره
 • درزگیر و ضربه گیر
 • قفل پایین و کمری

این درب ها قابلیت اجرا بصورت فریم دار و فریم لس را دارند که در مدل فریم دار امکان انتخاب فریم در رنگ و طرح مختلف نیز وجود دارد.

 

تفاوت های درب کشویی و درب لولایی شیشه ای

درب شیشه ای دستی لولایی بوسیله لولا مهار می شود و عمل باز و بست درب شیشه ای توسط لولا ها کنترل می شود. درب شیشه ای کشویی دستی به وسیله بر روی ریل حرکت می کند که بصورت کشویی باز و بست می شود.

تفاوت اصلی درب شکویی لولایی و درب کشویی شیشه ای دستی بجز نوع باز و بست در  استفاده از لولا و ریل و یراق آلات آن در دو درب است.

درب لولایی برخلاف مدل کشویی برای باز و بست فضای نسبتا زیادی نیاز دارد.

از معایب درب شیشه ای دستی ریلی که می توان به آن اشاره کرد، عدم آشنایی اکثر مردم با این مدل درب ها می باشد که به هنگام گشودن درب شیشه ای کشویی دستی، همانند درب لولایی اقدام به باز کردن درب می نمایند و با فشردن درب موجب خارج شدن درب از ریل خود و آسیب دیدن درب شیشه ای دستی می شوند.

درب شیشه ای کشویی دستی

قیمت درب شیشه ای کشویی دستی

درب کشویی شیشه ای دستی شامل شیشه سکوریت و ریل کشویی می باشد. قیمت این درب ها را می توان بر اساس متراژ شیشه مورد استفاده, نوع فریم انتخابی و ریل و سایر یراق آلات مصرفی تعیین کرد.

قابل ذکر است درب شیشه ای کشویی دستی در مقایسه با درب اتوماتیک شیشه ای هزینه کمتری برخوردار می باشد. برای دریافت قیمت و مشاوره می توانید با درسان جام تماس حاصل فرمایید . کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

 

نصب و اجرا درب شیشه ای لولایی

درسان جام نماینده رسمی کارخانجات آذرجام نشکن یک شرکت پیشرو در ضمینه نصب دودبند شیشه ای می باشد.

در صورت تماس با کارشناسان فروش شرکت و ارسال کارشناس در محل شما ابعاد دقیق و پلان پروژه استخراج, تمامی قسمت‌های آن از جمله تعداد درب، رنگ شیشه دودبند یا فریم شیشه دودبند و… با شما بررسی می شود و پیش فاکتور برای شما ارسال می گردد.

پس از تایید شما زمان اجرای پروژه به شما اعلام و کارشناسان نصب در روز اعلام شده در محل شما برای اجرا و نصب حاضر می شوند.

تمامی قطعات مصرفی در پروژه دارای گارانتی می باشد. کارشناسان ما تا زمان حصول رضایت کامل شما در کنار شما خواهد بود.

 

چرا درسان جام را برای اجرای درب شیشه ای کشویی انتخاب کنیم؟

شرکت درسان جام با بیش از ۲۰ سال سابقه مستمر در زمینه تولید و اجرای پارتیشن های شیشه ای آماده اجرای پروژه های شما عزیزان می باشد. درسان جام یک شرکت تولید کننده و وارد کننده مستقیم شیشه سکوریت و یراق آلات می باشد؛ و با دارا بودن اکیپ نصب حرفه ای آماده خدمات رسانی می باشد.

ثبت سفارش درب شیشه ای کشویی چگونه است؟

شما می توانید با شماره های شرکت درسان جام (۴۴۵۶۰۹۲۵ - ۴۴۵۶۰۷۶۴ - ۴۴۵۶۱۱۸۴) تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را تا انتهای اجرای پروژه شما را همراهی کنند.

پس ازقرارداد با شرکت درسان جام چند روز را برای نصب باید در نظر بگیریم؟

پس از ثبت سفارش با توجه به نوع و ابعاد پروژه شما مدت زمان مورد نیاز جهت تولید و اجرای درب شیشه ای کشویی به شما اعلام می شود. تلاش ما بر این است تا در کوتاه ترین زمان پروژه شما اجرا شود.

اشتراک گذاری :

  نظر خود را بنویسید