44560925 - 44560764 - 44561184

شیشه حمام

4.5/5 - (4 امتیاز)

درب شیشه ای لولایی

درب شیشه ای لولایی

درب شیشه ای لولایی

امروزه با تغییر سلایق و پیشرفت های روز افزون در زمینه ساخت و ساز درب های ساختمان نیز تغییرات بسیاری داشته اند. درب ها ورودی هر نوع ساختمان و محل هستند. در ساخت درب ها می توان از متریال های گوناگونی استفاده کرد که شیشه را می توان یکی از پرکاربردترین متریال در ساخت درب فضاهای داخلی نام برد.

درب شیشه ای

درب ها اصلی ترین ورودی های ساختمان هستند که علاوه بر تامین امنیت ساختمان, زیبایی خاصی به محیط می دهند. با پیشرفت تکنولوژی در صنایع ساختمان, درب ها نیز تحولات زیادی به خود دیدند. درب ها از متریال های گوناگونی ساخته می شوند که شیشه یکی از آنها است.

درب های شیشه ای معمولا از جنس شیشه سکوریت ساخته می شوند. سکوریت بکار رفته در درب ها می تواند در طرح ها و رنگ های گوناگونی ساخته شود و متداولترین آن شیشه سکوریت ۱۰ میل می باشد. در برخی از مکان های خاص برای افزایش ضریب امنیت از شیشه های سکوریت لمینیت استفاده می شود.

 

 

انواع درب شیشه ای

درب های شیشه ای از نظر باز شو به دو صورت کشویی و لولایی اجرا می شوند. درب های کشویی بر روی ریل حرکت کرده و باز و بست می شوند در صورتی که درب های لولایی توسط لولا مهار شده و در محور حرکتی لولا بازو بست می شوند.

 

درب شیشه ای لولایی

همانطور که اشاره شد درب های شیشه ای لولایی بوسیله انواع لولا قابلیت محار و باز و بست دارند. درب های لولایی برای باز و بست فضای بیشتری نسبت به دب های کشویی نیاز دارند و باید دامنه حرکتی درب را هنگام باز شدن در نظر گرفت.

درب های شیشه ای می توان در دو نوع فریم دار و فریم لس اجرا کرد؛ همچنین این درب های قابلیت اجرا بصورت اتوماتیک( سویینگ ) را نیز دارند. درب های لولایی با توجه به ارتفاع می توانند کتیبه دار و یا بدون کتیبه باشند.

درب لولایی قابلیت باز و بست به دو سمت و یا درصورت نیاز به یک سمت را دارا می باشند. درب های شیشه ای می توانند بصورت سندبلاست و دارای لوگو و طرح و رنگ های گواگونی با شند.

درب شیشه ای لولایی

انواع درب شیشه ای لولایی

درب لولایی را می توان به شکل و طرح گوناگون و با توجه به نوع کاربری اجرا کرد. جدا از طرح و رنگ و یراق آلات مختلف درب های شیشه ای لولایی به صورت های زیر قابلیت اجرا دارند.

  • درب لولایی فریم لس کتیبه دار و بدون کتیبه
  • درب شیشه ای لولایی طرح اتوماتیک
  • درب شیشه ای لولایی اتوماتیک
  • درب لولایی با لولای شیشه به شیشه
  • درب لولایی با لولا شیشه به دیوار

 

درب شیشه ای لولایی مغازه

 

درب لولایی فریم لس کتیبه دار و بدون کتیبه

این درب ها برای منازل مسکونی, شیشه مغازه و فروشگاه های گوناگون و بطور کلی در درب هایی با اندازه استاندارد استفاده می شوند. در اجرای نوع درب توسط لولا به زمین اتصال پیدا می کند. در صورتی که ارتفاع استاندارد باشد بدون کتیبه و در صورتی که ارتفاع افزایش یابد نیاز به کتیبه بالای درب است که درب توسط لولا به کتیبه متصل می شود.

 

درب شیشه ای لولایی دودبند

 

درب شیشه ای لولایی طرح اتوماتیک

این نوع درب دارای ظاهری شکیل می باشند. ظاهر کلی این درب ها به مانند درب اتوماتیک شیشه ای  می باشد اما به صورت دستی باز و بست می شوند. و یک فریم دور تا دور درب کار می شود.

 

درب شیشه ای لولایی اتوماتیک (سوئینگ)

این درب های کاملا بصورت اتوماتیک باز بست می شوند و به این نوع درب سوئینگ گفته می شود. این درب ها لولایی در بالا و پایین ندارند و درب بوسیله لولا شیشه به دیوار مهار می شود. درب را میتوان به وسیله چشمی, کارت و یا کد باز و بست و کنترل کرد. این نوع درب در مکان های خاصی مانند طلا فروش ها, صرافی, آفیس ها و یا در محل هایی که نیاز است دست با درب تماس نداشته باشد(برای کنترل انتقال عفونت).

 

درب لولایی با لولای شیشه به شیشه

این نوع درب ها در پارتیشن‌ شیشه ای اداری و فضاهایی که درب داخل دیوار شیشه‌ای جاسازی می‌شود مورد استفاده قرار می‌گیرد. این درب ها معمولاً فریم لس هستند و در هر دو حالت کتیبه دار و بدون کتیبه هم استفاده می‌شود.

در این حالت درب توسط ۲ یا ۳ عدد لولا به شیشه کناری وصل می‌شود و امکان انتخاب جهت بازشو به جهت مورد نظر وجود دارد. در این نوع درب‌ها در حالت‌های خاص که شیشه با درب زاویه‌ای غیر از ۱۸۰ درجه دارد از لولای نبشی استفاده می‌کنیم که درب به‌راحتی با زاویه موجود به شیشه متصل می‌شود و این امکان فقط در درب‌های با لولای شیشه به شیشه فراهم است.

 

درب شیشه ای لولایی حمام

 

درب لولایی با لولا شیشه به دیوار

این نوع اجرای درب نیز بصورت فریم لس اجرا می شود. درب بوسیله لولای مخصوص شیشه به دیوار, به دیوار متصل می شود. در این نوع درب ها بیشترین امکان بازشو وجود دارد و درب ۹۰ درجه باز می شود که باعث می شود عرضی که برای درب در نظر می‌گیریم تماماً عرض مفید باشد.

 

کاربرد های درب لولایی

درب شیشه ای لولایی برخلاف درب های کشویی فضای بیشتری را برای باز و بست نیاز دارند. به همین دلیل درب های لولایی شیشه ای برای مکان هایی که فضای بیشتری برای باز و بسته شدن دارند استفاده می شود. شیشه درب ننیز باید از جنس مقاوم سکوریت ۱۰ میل و یا لمینیت باشد و همچنین از یراق آلات مرقوب استفاده کرد تا طول عمر استفاده از درب بالا برود. به طور کلی از کاربرد های درب لولایی می توان در دودبند شیشه ای, درب مغازه و فروشگاه, درب های ورودی و … اشاره کرد.

 

قیمت درب شیشه ای لولایی

قیمت درب شیشه ای تابع عوامل مختلفی است. از عواملی که بر قیمت درب شیشه ای لولایی موثر است می توان به نوع درب انتخابی, ابعاد شیشه, یراق آلات مصرفی, طرح و رنگ شیشه انتخابی اشاره کرد. با توجه به هریک از موارد ذکر شده قیمت درب متفاوت خواهد بود.

شما می توانید جهت دریافت راهنمایی و مشاوره با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید تا علاوه بر راهنمایی شما جهت انتخاب درب مناسب قیمت نهایی اجرا و نصب را نیز به شما اعلام کنند.

نصب و اجرا درب شیشه ای لولایی

درسان جام نماینده رسمی کارخانجات آذرجام نشکن یک شرکت پیشرو در ضمینه نصب دودبند شیشه ای می باشد.

در صورت تماس با کارشناسان فروش شرکت و ارسال کارشناس در محل شما ابعاد دقیق و پلان پروژه استخراج, تمامی قسمت‌های آن از جمله تعداد درب، رنگ شیشه دودبند یا فریم شیشه دودبند و… با شما بررسی می شود و پیش فاکتور برای شما ارسال می گردد.

پس از تایید شما زمان اجرای پروژه به شما اعلام و کارشناسان نصب در روز اعلام شده در محل شما برای اجرا و نصب حاضر می شوند.

تمامی قطعات مصرفی در پروژه دارای گارانتی می باشد. کارشناسان ما تا زمان حصول رضایت کامل شما در کنار شما خواهد بود.

 

چرا درسان جام را برای اجرای درب شیشه ای لولایی انتخاب کنیم؟

شرکت درسان جام با بیش از ۲۰ سال سابقه مستمر در زمینه تولید و اجرای پارتیشن های شیشه ای آماده اجرای پروژه های شما عزیزان می باشد. درسان جام یک شرکت تولید کننده و وارد کننده مستقیم شیشه سکوریت و یراق آلات می باشد؛ و با دارا بودن اکیپ نصب حرفه ای آماده خدمات رسانی می باشد.

ثبت سفارش درب شیشه ای لولایی چگونه است؟

شما می توانید با شماره های شرکت درسان جام (۴۴۵۶۰۹۲۵ - ۴۴۵۶۰۷۶۴ - ۴۴۵۶۱۱۸۴) تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را تا انتهای اجرای پروژه شما را همراهی کنند.

پس ازقرارداد با شرکت درسان جام چند روز را برای نصب باید در نظر بگیریم؟

پس از ثبت سفارش با توجه به نوع و ابعاد پروژه شما مدت زمان مورد نیاز جهت تولید و اجرای درب شیشه ای لولایی به شما اعلام می شود. تلاش ما بر این است تا در کوتاه ترین زمان پروژه شما اجرا شود.

اشتراک گذاری :

    نظر خود را بنویسید